Ημερομηνίες Συνεντεύξεων Υποψηφίων

10 Σεπ 2021

Στα πλαίσια της διαδικασίας επιλογής των υποψηφίων φοιτητών, στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Φυσικές Αρχές Βιοϊατρικής Απεικόνισης και Ακτινοπροστασία» για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 και σύμφωνα με την «Προκήρυξη- Ανακοίνωση» του προγράμματος, θα πραγματοποιηθούν συνεντεύξεις μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας e:Presence με τους υποψηφίους.

Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν σε δύο κύκλους, την Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου 2021 και την Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2021.

Ο κάθε υποψήφιος θα ενημερωθεί από τη Γραμματεία του Π.Μ.Σ. για την ακριβή ημέρα και ώρα της διαδικτυακής του συνέντευξης.

Σχετικά με την διαδικασία πραγματοποίησης της συνέντευξης μέσω της συγκεκριμένης ηλεκτρονικής πλατφόρμας παρακαλούμε να ακολουθήσετε τις οδηγίες σύμφωνα με το ηλεκτρονικό μήνυμα που θα σας σταλεί.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλούμε επικοινωνήστε με τη Γραμματεία του Π.Μ.Σ.

Γραμματεία του ΠΜΣ «Φυσικές Αρχές Βιοϊατρικής Απεικόνισης και Ακτινοπροστασίας»

Τμήμα Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Δ/νση: Πανεπιστημίου 3, Κτίριο Βιόπολις, ΤΚ 41500, Λάρισα